ciało - umysł - duch


Bioenergoterapia to uzdrawianie siłą dotyku i myśli.

To bezinwazyjne a więc całkowicie zdrowe bo naturalne metody oddziaływania na organizm, mający na celu eliminację stanu chorobowego, oczyszczenie ze złogów, zanieczyszczeń, regenerację uszkodzonych tkanek, przywrócenie sprawności funkcjonalnej poszczególnych narządów drogą wyrównania energetyki człowieka. Składa się nań szereg elementów i metod.  

   – biodiagnostyki   diagnozowanie na podstawie wibracji biopola

   – oczyszczanie energetyczne biopola,  meridianów i czakr

   -  biokorekcji – czyli przywrócenia właściwego stanu energetycznego, umożliwiającego     

      zdrowe funkcjonowanie organizmu.

 

Bioenergoterapię znały już najstarsze cywilizacje świata. Świadczą o tym egipskie papirusy i malowidła na greckich wazach. Już Hipokrates wierzył w istnienie tajemniczej siły, która uzdrawia ludzkie ciało. Nazywał ją uzdrawiającą mocą natury. Takie przekonania miał też Pitagoras. Energetyczną terapię stosowali również Chińczycy, Hindusi i Persowie.  Ten sposób leczenia znany był też pierwszym chrześcijanom.

Bioenergoterapia nie jest niczym nowym. Techniki tego leczenia znały już najstarsze cywilizacje świata. Świadczą o tym chociażby egipskie papirusy i malowidła na wazach greckich. Nawet Hipokrates wierzył w istnienie tajemniczej siły, która uzdrawia ludzkie ciało. Nazywał ją uzdrawiającą mocą natury. Podobne przekonania miał Pitagoras. Energetyczną terapię stosowali również Bioenergoterapia nie jest niczym nowym. Techniki tego leczenia znały już najstarsze cywilizacje świata. Świadczą o tym chociażby egipskie papirusy i malowidła na wazach greckich. Nawet Hipokrates wierzył w istnienie tajemniczej siły, która uzdrawia ludzkie ciało. Nazywał ją uzdrawiającą mocą natury. Podobne przekonania miał Pitagoras. Energetyczną terapię stosowali również Chińczycy, Hindusi i Persowie. Ten sposób leczenia znali także pierwsi chrześcijanie.

Tylko niewielka grupa ludzi posiada zdolność dostrzegania tej niezwykłej siły. Są to osoby o wielkiej wrażliwości, jaką charakteryzują się właśnie bioenergoterapeuci.